Hakkımızda

Labalaba'nın Büyülü Dünyasına Hoşgeldiniz....

Labalaba, kelebeklerin eşsiz renklerinden ve biribirinden farklı tasarımları çağırıştıran görüntülerinden yola çıkarak kurulmuştur.

Yoruba dilinde "Kelebek" anlamına gelen Labalaba , Afrika'nın en köklü ve kültürel yönden en zengin kabilelerinden biri olma özelliğine sahiptir. Yoruba dili 3 milyondan fazla insan tarafından konuşulan ve en tanınan kabile dillerinden biridir. 

Labalaba, bir çok farklı koleksiyondan oluşan geniş ürün yelpazesi ile toptan, perakende ve markaya özel hizmet sunmaktadır.

Labalaba, ürünlerinin her biri kaliteli malzemelerden üretilmekte olup, tüm dünyada geçerliliği olan Cedex belgesine sahiptir. Ürünlerimizin hiçbirinde insan sağlığı açısından zararlı olabilecek kimyasal madde bulunmamaktadır.

Tecrübeli ve yaratıcı tasarım ekibimiz dünyadaki tüm moda trendlerini yakından takip ederek yüzlerce modelden oluşan koleksiyonlar hazırlamaktadır. 

Müşterilerimizin isteklerini, arge çalışmalarımızla ve yaratıcı tasarım ekibimizin çalışmalarıyla yerine getirmekten memnuniyet duyuyoruz.


Sevgilerimizle,

Labalaba Ekibi